Geodezja może zapobiec sąsiedzkim tragediom!

Geodezja może zapobiec sąsiedzkim tragediom!

Choć na pierwszy rzut oka wydaje się to bardzo śmieszne osobom postronnym to jednak w policyjnych statystykach króluje bardzo wiele konfliktów na tle sporów o miedzę, a niektóre z nich mogą nawet skończyć się tragicznie. Śmieszna jest zaś ta informacja jest jedynie pozornie i tylko dla tych, którzy dobrze nie znają policyjnych statystyk w tym

Choć na pierwszy rzut oka wydaje się to bardzo śmieszne osobom postronnym to jednak w policyjnych statystykach króluje bardzo wiele konfliktów na tle sporów o miedzę, a niektóre z nich mogą nawet skończyć się tragicznie. Śmieszna jest zaś ta informacja jest jedynie pozornie i tylko dla tych, którzy dobrze nie znają policyjnych statystyk w tym właśnie temacie. Okazuje się, że miedza jest wciąż, niczym za kariery Kargula i Pawlaka przestrzenią konfliktów sąsiedzkich na niespotykaną praktycznie skalę. Ludzie zaś, szczególnie ci, którzy mają bardzo wiele czasu, potrafią się kłócić praktycznie o wszystko! Zarzewiem takiego konfliktu może być pies, który załatwia się na sąsiedniej działce, głośne tupanie i krzyki dzieci po zapadnięciu zmroku, organizowanie imprez na podwórkach i tak dalej. Niestety, wszystko to może skończyć się tragicznie w bardzo wielu sytuacjach.

Miedza, czyli jak można skłócić dobrych sąsiadów?

Kłótnie między sąsiadami są czasami bardzo niebezpieczne i zupełnie zaskakujące. Okazuje się, że granice kierują w dzisiejszych czasach ludźmi na tyle, ze są się w stanie o nie tak naprawdę zabijać. Jasne jest, że można takich konfliktów uniknąć, jeżeli tylko wie się, jak to zrobić. Usługi geodezyjne mogą prowadzić do rozwiązania takiego właśnie problemu, jeżeli jego zarzewie tkwi w nieodpowiednim podzieleniu terenu. Geodezja jest bowiem dziedziną wiedzy, która zajmuje się właśnie podziałami terenów. Czasami okazuje się, że geodezja może zapobiec takim konfliktom jeszcze zanim one na dobre się zaczną. Warto o tym pamiętać!

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel